Prosinec 2009

Silvestr

31. prosince 2009 v 19:55 | pablo-p |  Deník
Ani na poslední den roku 2009 si státotvorní novináři nedali pokoj.
Proč nás celé minulé století i část tohoto pronásledují "osobnosti" jako protektorátní ministr osvěty Emanule Moravec, či jeho následovník Zdeněk Nejedlý a jiné podobné kreatury (pan Dr. Gebls v první linii).
Inflace i v osobnostech propagandy vede k tomu, že jsme masírovaní armádou blbů, kteří sebe sami označují za analytiky, publicisty, specialisty, novináře a jinou svoloč... samozřejmě nezávislý a za polívku připraveni zabít maminku.
Tito borci nás všechny znovu ubezpečili, že průmysl ČR se odrazil od dna a začíná růst.
Situace už je tak zoufalá, že k této propagandě používají prvotní odhad statistisků (ČSÚ z 30.12.2009).
Prvotní údaje ukazují, že po listopadovém meziročním propadu průmyslu v listopadu 2008 o cca 17,7 %, jsme v listopadu 2009 se znovu propadli o 2,2 %.
Tak všechno nejlepší v roce 2010.

Lže se vesele dál !

13. prosince 2009 v 15:47 | pablo-p |  Deník
Je 13.12.2009.
Mám výročí, tak si budu pamatovat.

Blbečci, všimněte si, že jim ani neříkám blbci, ale jenom tak pěkně 4 % "blbečci", se dnes v pravé poledne opět předváděli v ČT u nejlepšího moderátora pana Václava Moravce.

Přehlídka strarých a ještě starších politických mrtvol.

Blábolí se však ja za mlada. Ukončí se zadlužování, čeká nás růst, je třeba odstranit deficitní rozpočet, je třeba reformy. Slova vzlétají, myšlenky cválají v prachu úvah co si ještě ukrást, či privatizovat.

Ekonom z USA - "BEDNA" Prof. Švejnar, jak indiánský šaman věstí pro rok 2010 tato skvělá čísla.
Ekonomický růst od 0,3 do 0,8 %, nezaměstanost něco přes 8 %. Hází čísla jako když kouzelník tahá králíky z klobouku. A ostatní pitomečci (opět ne pitomci) pokyvují hlavami, že i oni ze svých výkalů čichali stejná čísla.

Jedině pan ministr Janota se malinko podřekl. Dřív prý byl v tento den schopen v řádu jedné miliardy přesně predikovat celoroční schodek státního rozpočtu.

Dnes to neumí.

Pochopil jsem.
Dnes ti, co to řídí, vědí naprosto přesně co bude za rok, vůbec však neví nic o tom, co bude za půl měsíce.

Na shledanou přístě.